wtorek, 14 sierpnia 2012

Forum informacyjno-dyskusyjne

Powstało forum informacyjne i dyskusyjne miłośników tanga argentyńskiego w Bielsku-Białej. Do udziału w forum zapraszamy wszystkich uczestników bielskich milong oraz wszystkich zainteresowanych tangiem.

Co daje udział w forum?

Przede wszystkim członkowie forum będą informowani przez e-mail o ważnych wydarzeniach. Staramy się informować o różnych wydarzeniach z odpowiednim wyprzedzeniem. Czasem jednak zdarza się, że możemy was o czymś poinformować w ostatniej chwili. Jeżeli będziesz członkiem forum, w takich sytuacjach otrzymasz takie informacje na wskazany przez ciebie e-mail.

Forum to nie tylko informowanie. Uczestnicy forum będą mogli wymieniać się poglądami, informować się wzajemnie o sprawach związanych z tangiem (np. umawiać się na wspólne wypady na milongę do innych miast). Jak to zrobić? Bardzo prosto! Wystarczy wysłać e-mail na adres forum. Każdy e-mail wysłany na adres forum trafi do wszystkich członków forum.

Jak zostać członkiem forum?

Aby uniknąć spamu, forum obecnie ma formę zamkniętą. Oznacza to, że każdy nowy uczestnik musi zostać najpierw zarejestrowany przez menadżerów forum.

W początkowej fazie członków forum będą rejestrować Lech lub Grzegorz.

Rejestracja przez Internet

Jeżeli nie masz okazji spotkać się z Lechem lub Grzegorzem, to możesz zapisać się również przez Internet. Wystarczy wypełnić »ten formularz«. Po wypełnieniu formularza nie niecierpliw się. Na podstawie danych z formularza Lech lub Grzegorz dopisze cię do forum. Postaramy się zrobić to jak najszybciej, ale może upłynąć kilka godzin między wypełnieniem formularza i dopisaniem nowego członka do forum.

Co trzeba mieć, co umieć?

Niewiele. Wystarczy konto e-mail. Jeżeli umiesz odbierać i wysyłać elektroniczną pocztę, to masz wystarczające umiejętności, aby zostać członkiem forum. Nie musisz zakładać nowego konta e-mail. Możesz użyć twoje dotychczasowe konto.

Dodatkowo, jeżeli masz kontro Google (na przykład gdy korzystasz z poczty Google lub kalendarza Google, lub masz konto Google+), to możesz również przeglądać informacje i dyskusje na forum przy pomocy przeglądarki Internetu.

Reasumując
Aby napisać do wszystkich członków forum, wystarczy wysłać e-mail na powyższy adres.


Zobacz również: Informowanie oraz Nawigacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz