sobota, 11 maja 2013

Milonga w ogrodach willi Jankowskiego (przeniesiona do Maski)

Z ostatniej chwili...

Z powodu złej pogody milonga została przeniesiona do Restauracji Maska, ul. Wita Stwosza 10. Bawimy się od 2000 do 2200.


Karol Jankowski był jednym z największych bielskich fabrykantów. Był wizjonerem. W swoich fabrykach włókienniczych między innymi w roku 1820 zainstalował pierwszą w Bielsku maszynę parową. Zapoczątkował tym rewolucję przemysłową miasta.

Willa Karola Jankowskiego zachowała się do dzisiaj. Została pięknie odrestaurowana. Obecnie znajduje się tam Dom Seniora „Jaworowa”.

W najbliższą niedzielę, 12 maja, w pięknych ogrodach willi Jankowskiego zaplanowana została pierwsza z cyklu letnim milong na świeżym powietrzu — na specjalnie dla nas przygotowanej podłodze. Uczestnicząc w tej milondze będziemy mogli tańczyć w pięknej scenerii, a jednocześnie sprawić ogromną przyjemność przebywającym tam seniorom.

Wszyscy uczestnicy milongi proszeni są o punktualne przybycie. Tym razem rozpoczynamy wcześnie, bo już od godzinie 1600. Będziemy tańczyć do godziny 2100. Seniorzy (i ich rodziny) będą mogli nas obserwować tylko na początku.

Uwaga!

Przed wyjściem na tę milongę zalecamy zajrzenie do Internetu. Docelowo podłoga dla tańczących będzie zadaszona, ale tym razem dachu jeszcze nie ma. Jeżeli pogoda nie dopisze i będzie padać, to milonga zostanie przeniesiona do Restauracji Maska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz