Informowanie

Chcesz wiedzieć o nowych informacjach zamieszczonych na tych stronach? Chcesz wiedzieć o miejscach i terminach milong, lub innych wydarzeń związanych z tangiem? Zawsze możesz zajrzeć na te strony. Możesz codziennie lub co kilka dni sprawdzać, czy nie pojawiła się jakaś nowa informacja.

No tak, możesz to robić… Sprawdzenie nowości zajmie ci zazwyczaj kilka lub kilkanaście sekund. Na dłuższą metę jednak takie postępowanie jest nieco nużące. Znacznie wygodniejsze byłoby, gdyby jakiś automat powiadamiał cię, że na stronie pojawiły się jakieś nowości. Taki automat… jest do twojej dyspozycji. Właściwie masz do dyspozycji kilka możliwości. Wszystkie sprowadzają się do tego samego: zawiadomić cię, gdy na tych stronach pojawi się jakaś nowa informacja.

Opisane niżej mechanizmy dostępne są w bocznym panelu.

Obserwuj

Jeżeli masz konto Google (na przykład gdy korzystasz z Poczty Google (Gmail), Kalendarza Google lub masz konto w Google+, YouTube, Picasa itd.), to prawdopodobnie najprościej będzie dołączyć do listy obserwatorów tej witryny. W efekcie po opublikowaniu w tym portalu każdego nowego artykułu otrzymasz wiadomość poprzez Czytnik Google.

Istnieją dodatki do popularnych przeglądarek Internetu, informujące cię, że w Czytniku Google są nowe, nie przeczytane przez ciebie wiadomości (na przykład dla Chrome, dla Firefox).

Subskrybuj

Innym sposobem jest zaprenumerowanie tak zwanych kanałów informowania. Aby skorzystać z jednego z dostępnych kanałów musisz mieć jakiś czytnik kanałów. Istnieje wiele czytników kanałów (RSS lub ADOM). Także wiele programów pocztowych umożliwia zaprenumerowanie kanału (na przykład Thunderbird, Poczta Windows).

Istnieją również czytniki kanałów dostępne przez przeglądarkę Internetu. Jednym z takich czytników jest wspomniany wyżej Czytnik Google.

E-mail

Możesz w tym polu wpisać adres swojej poczty elektronicznej. Po kliknięciu w Submit na wskazany przez ciebie adres e-mail przesyłane będą wiadomości o nowych artykułach.

Wskazany przez ciebie e-mail nie będzie używany do żadnych innych celów ani przekazywany komukolwiek. Tak naprawdę cała procedura jest w pełni zautomatyzowana i my nie znamy ani tych adresów, ani nawet nie wiemy, ile osób zapisało się na otrzymywanie tych listów.

Google+

Jeżeli masz konto Google i często zaglądasz do serwisu Google+, to możesz dodać naszą stronę do swoich kręgów.

Będzie nam również bardzo miło, jeżeli zechcesz dać „+1” naszej stronie.Forum informacyjno–dyskusyjne

Celem forum nie jest informowanie o nowych artykułach na tej stronie. Forum służy do swobodnej wymiany informacji pomiędzy miłośnikami tanga (na przykład „W piątek wybieram się na milongę do Tychów. Mam dwa wolne miejsca w samochodzie.”) oraz do informowania o ważnych wydarzeniach z ostatniej chwili.

Aby zostać jego członkiem, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie opiekunowie forum dopiszą nowego członka do forum. Członkowie forum w dowolnej chwili mogą zarządzać swoim udziałem w forum. W szczególności w każdej chwili mogą samodzielnie wypisać się z forum.

Więcej o forum oraz formularz rejestracyjny jest »tutaj«.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza